Wyniki Turniejów Piątkowych od 17 grudnia 2021

Wyniki Turnieju Piątkowego z 13 maja 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1.Więckowski Michał4 1/2 pkt1. Mocykievicz Varbara4 pkt
2. Smętek Michał4 1/2 pkt2. Iwan Patryk3 1/2 pkt
3. Dalkowski Rafał3 pkt3. Zybrant Sandra3 pkt
4. Jankowski Franciszek1 1/2 pkt4. Serafin Franciszek2 pkt
5. Haliniak Wojciech 1 pkt5. Ładoń Tymoteusz1 1/2 pkt
6. Szymkiewicz Witold1/2 pkt5. Kalinowski Rafał1 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Klaska Franciszek4 pkt1. Cieślik Maciej4 pkt
2. Okrągły Natan3 pkt2. Ładoń Jeremi3 pkt
3. Kotkowska Antonina2 pkt3. Biegus Mariusz3 pkt
4. Skrzypek Patryk3 pkt4. Wiekiera Tomasz3 pkt
5. Czech Franciszek 2 pkt5. Markowski Szymon1pkt
6. Wolszczak Natalia1 1/2 pkt6. Strzelecka Liliana1 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Biegus Michał4 pkt1. Maxim Polarusz4 pkt
2. Kowalak Aleksander3 1/2 pkt2. Grzeszczyk Laura3 pkt
3. Śmietanko Gabriela3 1/2 pkt3. Nowak Tymeteusz2 1/2 pkt
4. Biegus Martyna2 pkt4. Dudek Adam2 1/2 pkt
5. Zybrant Grzegorz1 pkt5. Radomska Nicola2 pkt
6. Witecka Aleksandra1 pkt6. Biliński Aleksander1 pkt
Grupa GWynikGrupa HWynik
1. Ładoń Jan4 pkt1. Banasik – Zieliński Rohan4 pkt
2. Perz Ignacy 4 pkt2. Maćkowiak Oskar4 pkt
3. Jankowicz Miłosz3 pkt3. Korczak Tadeusz2 pkt
4. Biliński Aleksy2 pkt4. Kędra Andrzej2 pkt
5. Jankowska Zofia1 pkt
6. Stańkowski Wiktor1 pkt
Grupa IWynikGrupa JWynik
1. Szraiber Aleksander5 pkt1. Król Aleksander6 pkt
2. Karnowski Franciszek5 pkt2. Maćkowiak Krystian4 pkt
3. Michalska Małgorzata2 pkt3. Radomski Alan2 pkt
4. Dudek Aleksander0 pkt4. Kędra Karolina0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 06 maj 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Mulawa Cyprian4 pkt1. Iwan Patryk4 pkt
2. Smętek Michał 3 1/2 pkt2. Zybrant Sandra4 pkt
3. Szymkiewicz Witold3 pkt3. Ładoń Tymoteusz3 pkt
4. Dalkowski Rafał21/2 pkt4. Serafin Franciszek2 pkt
5. Kalinowski Rafał1 pkt5. Czech Franciszek2 pkt
6.Jankowski Franciszek1 pkt6. Matyrzyńska Walentyna0 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Wolszczak Natalia4 pkt1. Walewski Szymon4 pkt
2. Biegus Mariusz4 pkt2. Kotkowska Antonina4 pkt
3. Skrzypek Patryk4 pkt3. Ładoń Jeremi3 pkt
4. Biegus Michał2 pkt4. Zybrant Grzegorz2 pkt
5. Kudaj Klara1 pkt5. Kowalak Aleksandra1 pkt
6. Cieślik Maciej0 pkt6. Jurkiewicz Julianna1 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Mackiewicz Barbara5 pkt1. Grzeszczyk Laura5 pkt
2. Wenedesiuk Gleb4 pkt2. Ładoń Jan3 pkt
3. Biegus Martyna3 pkt3. Perz Ignacy 2 1/2 pkt
4. Nowak Tymoteusz1 1/2 pkt4. Bargiel Piotr2 1/2 pkt
5. Perz Tadeusz1 1/2 pkt5. Radomska Nicola2 pkt
6. Biliński Aleksander0 pkt6. Biliński Aleksy0 pkt
Grupa GWynikGrupa HWynik
1. Maćkowiak Oskar5 pkt1. Dudek Adam5 pkt
2. Król Aleksander3 pkt2. Kędra Andrzej 2 1/2 pkt
3. Słupski Antoni3 pkt3. Jankowska Zofia2 pkt
4. Jankowicz Miłosz2 pkt4. Korczak Tadeusz1 1/2 pkt
5. Szrajber Aleksander2 pkt
6. Kędra Karolina 0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 27 kwietnia 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Dalkowski Rafał4 1/2 pkt1. Szymkiewicz Witold 5 pkt
2. Jędrusik Adam4 pkt2. Serafin Franciszek4 pkt
3. Sidorczuk Paweł2 1/2 pkt3. Iwan Patryk2 pkt
4. Bujalski Mateusz2 pkt4. Zybrant Sandra1 1/2 pkt
5. Haliniak Wojciech2 pkt5. Wolczak Natalia1 1/2 pkt
6. Krogulski Maksymilian0 pkt6. Biegus Mariusz 1 pkt
Grupa CWynik Grupa DWynik
1. Jankowski Franciszek5 pkt1. Czarkowska Dalia3 pkt
2. Nguyen Kajetan3 1/2 pkt2. Biegus Michał3 pkt
3. Kotkowska Antonina 3 pkt3. Cheda Julia 3 pkt
4. Skrzypek Patryk2 pkt4. Kudaj Klara 3 pkt
5. Wenedesiuk Gleb1 pkt5. Czerny Jan2 pkt
6. Cieślik Maciej 1/2 pkt6. Strzelecka Liliana1 pkt
Grupa E WynikGrupa FWynik
1. Matyrzyńska Walentyna41/2 pkt1. Witecka Aleksandra 4 1/2 pkt
2. Wołoszczyk – Lis Mateusz3 pkt2. Łukasiewicz Mateusz4 pkt
3. Czerny Dariusz2 1/2 pkt3. Radomska Nicola3 pkt
4. Perz Tadeusz2 pkt4. Biliński Aleksander2 1/2 pkt
5. Kowalak Aleksandra2 pkt5. Maćkowiak Oskar1 pkt
6. Dudek Adam1 pkt6. Kędra Andrzej 0 pkt
Grupa GWynikGrupa HWynik
1. Perz Ignacy4 1/2 pkt1. Jankowska Zofia4 pkt
2. Biliński Aleksy4 pkt2. Król Aleksander 2 pkt
3. Słupski Antoni 3 pkt
4. Karnowski Franciszek2 1/2 pkt
5. Słupska Agnieszka 1 pkt
6. Dudek Aleksander0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 22 kwietnia 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Jędrusik Adam5 pkt1. Kalinowski Rafał4 1/2 pkt
2. Więckowski Michał3 pkt2. Serafin Franciszek3 pkt
3. Sidorczuk Paweł3 pkt3. Ładoń Tymoteusz3 pkt
4. Szymkiewicz Witold2 pkt4. Okrągły Natan2 pkt
5. Zybrant Sandra1 pkt5. Cieślik Maciej 1 1/2 pkt
6. Krogulski Maksymilian0 pkt6. Biegus Mariusz 1 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Czech Franciszek5 pkt1. Nguyen Kajetan5 pkt
2. Żydok Ignacy3 1/2 pkt2. Biegus Michał4 pkt
3. Ładoń Jeremi3 1/2 pkt3. Strzelecka Liliana3 pkt
4. Kufel Jakub2 pkt4.Łukasiewicz Mateusz 1 1/2 pkt
5. Skrzypek Patryk1 pkt5. Nowak Tymoteusz1 1/2 pkt
6. Matyrzyńska Walentyna0 plt6. Grzeszczyk Laura 0 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Wenedesiuk Gleb5 pkt1. Kowalak Aleksandra5 pkt
2. Bargiel Piotr4 pkt2. Ładoń Jan3 pkt
3. Biegus Martyna2 pkt3. Radomska Nicola3 pkt
4. Korczak Tadeusz2 pkt4. Maćkowiak Oskar3 pkt
5. Biliński Aleksander2 pkt5. Biliński Aleksy1 pkt
6. Jankowicz Miłosz0 pkt6. Król Aleksander0 pkt
Grupa GWynik
1. Kędra Andrzej 5 pkt
2. Jankowska Zofia3 1/2 pkt
3. Słupski Antoni3 pkt
4. Szmaus Oliwia 2 pkt
5. Słupska Agnieszka 1 1/2 pkt
6. Czerniak Kajetan0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 08 kwietnia 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Serafin Franciszek4 pkt1. Kotkowska Antonina 4 pkt
2. Krogulski Maksymilian2 1/2 pkt2. Cieślik Maciej 3 1/2 pkt
3. Zybrant Sandra 2 1/2 pkt3. Czech Franciszek 2 1/2 pkt
4. Wolszczak Natalia2 1/2 pkt4. Kufel Jakub2 pkt
5. Kalinowski Rafał2 pkt5. Kosiński Marcin2 pkt
6. Okrągły Natan1 1/2 pkt6. Skrzypek Patryk 1 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Wenedesiuk Gleb5 pkt1. Nowak Tymoteusz3 1/2 pkt
2. Wołoszczyk – Lis Mateusz3 pkt2. Banasik – Zieliński Rohan3 pkt
3. Strzelecka Liliana2 pkt3. Kwiecińki Rafał3 pkt
4. Łukaszewicz Mateusz 2 pkt4. Grzeszczyk Laura2 1/2 pkt
5. Wiekiera Tomasz2 pkt5. Biliński Aleksander2 pkt
6. Perz Tadeusz1 pkt6. Maćkowiak Oskar1 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Bargiel Piotr5 pkt1. Król Alesander4 1/2 pkt
2. Kędra Andrzej3 pkt2. Radomska Nicola4 1/2 pkt
3. Jankowicz Miłosz3 pkt3. Słupski Antoni 3 pkt
4. Perz Antoni2 pkt4. Giełbowicz Alicja0 pkt
5. Korczak Tadeusz2 pkt
6. Biliński Aleksy 0 pkt
Grupa GWynik
1. Schraiber Aleksander5 pkt
2. Słupska Agnieszka3 pkt
3. Czerniak Kajetan2 pkt
4. Giebutowicz Stefan1 pkt
5. Szmaus Oliwia0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 01 kwietnia 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1 Adam Jędrusik4 1/2 pkt1. Okrągły Natan3 1/2 pkt
2. Haliniak Wojciech 3 pkt2. Zybrant Sandra3 pkt
3. Sidorczuk Paweł 2 1/2 pkt3. Ładoń Tymoteusz3 pkt
4. Szymkiewicz Witold 2 pkt4. Walewska Natalia2 pkt
5. Krogulski Maksymilian2 pkt5. Biegus Mariusz2 pkt
6. Leszczewicz Karol1 pkt6. Czech Franciszek1 1/2 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Serafin Franciszek5 pkt1. Ładoń Jeremi4 1/2 pkt
2. Skrzypek Patryk4 pkt2. Biegus Michał3 pkt
3. Iwan Patryk3 pkt3. Zybrant Grzegorz3 pkt
4. Kudaj Klara1 1/2 pkt4. Walewski Szymon2 pkt
5. Kotkowska Antonina1 pkt5. Czerny Jan2 pkt
6. Markowski Szymon1/2 pkt6. Śmietanko Gabriela1/2 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Wenedesiuk Gleb4 1/2 pkt 1. Biegus Martyna 4 1/2 pkt
2. Olejnik Artur3 1/2 pkt2.Wołoszczyk – Lis Mateusz3 1/2 pkt
3. Nguyen Kajetan3 pkt3. Witecka Aleksandra 2 pkt
4. Kufel Jakub2 pkt4. Perz Tadeusz2 pkt
5. Strzelecka Liliana1 1/2 pkt5. Grzeszczyk Laura1 1/2 pkt
6. Cheda Julia 1/2 pkt6. Biliński Aleksander1 1/2 pkt
Grupa GWynikGrupa HWynik
1. Ładoń Jan 5 pkt1. Olejnik Iga4 1/2 pkt
2. Nowak Tymoteusz3 pkt2. Kaczan Ignacy4 1/2 pkt
3. Biliński Aleksy3 pkt3. Słupska Agnieszka2 1/2 pkt
4. Korczak Tadeusz2 pkt4. Markowski Szymon1 1/2 pkt
5. Stańkowski Wiktor 1 pkt5. Kudaj Kajetan1 1/2 pkt
6. Kędra Andrzej 1 pkt6. Kędra Karolina 1/2 pkt
Grupa IWynik
1. Maćkowiak Oskar6 pkt
2. Perz Ignacy3 1/2 pkt
3. Król Aleksander2 1/2 pkt
4. Szmaus Oliwia0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 18 marca 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Smętek Michał5 pkt1. Grzesiuk Marek 4 pkt
2. Szymkiewicz Witold3 1/2 pkt2. Iwan Patryk3 pkt
3. Ładoń Tymoteusz2 pkt3. Skrzypek Patryk2 1/2 pkt
4. Jankowski Franciszek2 pkt4. Kalinowski Rafał2 1/2 pkt
5. Klask Franciszek1 1/2 pkt5. Serafin Franciszek2 pkt
6. Krogulski Maksymilian1 pkt6. Walewski Szymon1 pkt
Grupa CWynik Grupa DWynik
1. Kotkowska Antonina 4 pkt1. Walewska Natalia 5 pkt
2. Kowalak Aleksandra4 pkt2. Wendesiuk Gleb4 pkt
3. Śmietanko Gabriela3 pkt3. Ksionek Joanna2 pkt
4. Kufel Jakub3 pkt4. Matyrzyńska Walentyna1 1/2 pkt
5. Ładoń Jeremi1 pkt5. Strzelecka Liliana1 1/2 pkt
6. Cheda Julia 0 pkt6. Nguyen Kajetan1 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Czech Franciszek5 pkt1. Biegus Michał5 pkt
2. Bargiel Piotr3 pkt2. Nowak Tymoteusz3 pkt
3. Łukasiewicz Mateusz2 1/2 pkt3. Grzeszuk Michał3 pkt
4. Lis – Wołoszczyk Mateusz2 pkt4. Grzeszczyk Laura2 pkt
5. Kwieciński Rafał1 1/2 pkt5. Biliński Aleksander 1 pkt
6. Witecka Aleksandra1 pkt6. Ładoń Jan 1 pkt
Grupa GWynik Grupa HWynik
1. Maćkowiak Oskar4 1/2 pkt1. Perz Ignacy5 pkt
2. Malczewska Zofia4 pkt2. Schraiber Aleksander4 pkt
3. Banasik Rohan3 1/2 pkt3. Jankowicz Miłosz3 pkt
4. Jankowska Zofia1 pkt4. Słupski Antoni0 pkt
5. Radomska Nicola1 pkt
6. Bilinski Aleksy1 pkt
Grupa IWynik
1. Kędra Andrzej 6 pkt
2. Korczak Tadeusz4 pkt
3. Słupska Agnieszka1 pkt
4. Król Aleksander1 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 11 marca 2022 roku

Grupa AWynukGrupa BWynik
1.Smętek Michał4 1/2 pkt1. Jankowski Franciszek4 1/2 pkt
2. Dalkowski Rafał4 1/2 pkt2. Śmietanko Mateusz3 pkt
3. Szymkiewicz Witold3 pkt3. Ładoń Tymoteusz2 1/2 pkt
4. Krogulski Maksymilian2 pkt4. Klask Franciszek2 pkt
5. Grzeszuk Marek1 pkt5. Iwan Patryk 1 1/2 pkt
6. Kalinowski Rafał0 pkt6. Dąbrowska Ewa1 1/2 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Skrzypek Patryk4 pkt1. Czech Franciszek4 1/2 pkt
2. Ładoń Jeremi4 pkt2. Kowalak Aleksandra 4 pkt
3. Czerny Dariusz3 pkt3. Czerny Jan 3 pkt
4. Cheda Julia2 pkt4. Nguyen Kajetan2 1/2 pkt
5. Markowski Szymon1 pkt5. Strzelecka Liliana1 pkt
6. Ksionek Joanna1 pkt6. Biegus Martyna0 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Wendesiuk Gleb4 pkt1. Nowak Tymoteusz6 pkt
2. Grzeszczuk Michał4 pkt2. Śmietanko Gabriela6 pkt
3. Biegus Michał4 pkt3. Łukaszewicz Mateusz4 pkt
4. Bargiel Piotr2 pkt4. Maćkowiak Oskar3 pkt
5. Grzeszczyk Laura1 pkt5. Korczak Tadeusz1 pkt
6. Witecka Aleksandra0 pkt
Grupa GWynikGrupa HWynik
1. Radomska Nicola4 pkt1. Biliński Aleksander4 1/2 pkt
2. Szrajber Aleksander3 pkt2. Biliński Aleksy4 pkt
3. Jankowska Zofia3 pkt3. Ładoń Jan3 1/2 pkt
4. Słupski Antoni2 1/2 pkt4. Kędra Andrzej 2 pkt
5. Słupska Agnieszka1 1/2 pkt5. Król Aleksander1 pkt
6. Czerniak Kajetan1 pkt6. Kędra Karolina0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 04 marca 2022 roku

Grupa AWynik Grupa BWynik
1. Dalkowski Rafał4 pkt1. Ładoń Tymoteusz4 1/2 pkt
2. Więckowski Michał4 pkt2. Kalinowski Rafał3 pkt
3. Haliniak Wojciech 3 pkt3. Okrągły Natan3 pkt
4. Szymkiewicz Witold1 1/2 pkt4. Klask Franciszek2 pkt
5. Walewska Natalia1 1/2 pkt5. Iwan Patryk2 pkt
6. Zybrant Sandra1 pkt6. Zybrant Grzegorz1/2 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Skrzypek Patryk5 pkt1. Kowalak Aleksandra4 pkt
2. Czerny Dariusz 3 pkt2. Nguyen Kajetan 3 pkt
3. Markowski Szymon2 1/2 pkt3. Czech Franciszek 3 pkt
4. Serafin Franciszek2 1/2 pkt4. Ksionek Joanna2 1/2 pkt
5. Ładoń Jeremi2 pkt5. Czerny Jan2 pkt
6. Biegus Michał0 pkt6. Śmietanko Gabriela1/2 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Biegus Martyna4 1/2 pkt1. Maćkowiak Oskar4 pkt
2. Kufel Jakub4 pkt2. Grzeszczyk Laura4 pkt
3. Strzelecka Liliana3 pkt3. Malczewska Zofia2 1/2 pkt
4. Łukasiewicz Mateusz2 pkt4. Biliński Aleksander2 1/2 pkt
5. Nowak Tymoteusz1 pkt5. Radomska Nicola1 pkt
6. Perz Tadeusz 1/2 pkt6. Ładoń Jan 1 pkt
Grupa GWynikGrupa H Wynik
1. Stańkowski Wiktor4 pkt1. Korczak Tadeusz4 pkt
2. Banasik -Zieliński Rohan4 pkt2. Król Aleksander2 1/2 pkt
3. Jankowska Zofia2 pkt3. Perz Ignacy2 1/2 pkt
4. Kędra Andrzej2 pkt4. Szrajber Aleksander1 pkt
5. Jankowicz Miłosz2 pkt5. Malczewska Jagoda0 pkt
6. Biliński Aleksy1 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 25 lutego 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Krogulski Maksymilian4 pkt1. Klask Franciszek4 1/2 pkt
2. Jędrusik Adam3 1/2 pkt2. Ładoń Tymoteusz3 1/2 pkt
2. Sidorczuk Paweł3 1/2 pkt3. Okrągły Natan2 pkt
3. Bujalski Mateusz3 pkt3. Serafin Franciszek2 pkt
4. Zybrant Sandra1 pkt3. Kotkowska Antonina2 pkt
5. Kalinowski Rafał0 pkt4. Ładoń Jeremi1 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Perz Adam4 pkt1. Kowalak Aleksandra5 pkt
1. Skrzypek Patryk4 pkt2. Kufel Jakub4 pkt
2. Nguyen Kajetan4 pkt3. Bargiel Piotr3 pkt
3. Wendesiuk Gleb2 pkt4. Perz Tadeusz2 pkt
4. Ksionek Joanna1 pkt5. Witecka Aleksandra1 pkt
5. Strzelecka Liliana0 pkt6. Malczewska Zofia0 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Nowik Wiktor5 pkt1. Biliński Aleksy5 pkt
2. Grzeszczyk Laura3 1/2 pkt1. Perz Ignacy5 pkt
3. Biliński Aleksander3 pkt3. Król Aleksander1 1/2 pkt
4. Ładoń Jan2 pkt4. Słupski Antoni1/2 pkt
5. Kędra Andrzej1 1/2 pkt
6. Jankowska Zofia0 pkt
Grupa HWynik
1. Radomska Nicola6 pkt
2. Słupska Agnieszka4 pkt
3. Kędra Karolina1 pkt
3. Malczewska Jagoda1 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 18 lutego 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Dalkowski Rafał4 1/2 pkt1. Leszczewicz Karol5 pkt
2. Więckowski Michał3 pkt2. Zybrant Sandra 3 1/2 pkt
3. Jędrusik Adam 2 1/2 pkt3. Klask Franciszek 2 pkt
4. Smętek Michał 2 pkt4. Walewska Natalia 2 pkt
5. Szymkiewicz Witold 2 pkt5. Iwan Patryk2 pkt
6. Jankowski Franciszek 1 pkt6. Wolszczak Natalia1 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Ładoń Tymoteusz 4 pkt1. Kalinowski Rafał5 pkt
2. Żydok Ignacy3 1/2 pkt2. Okrągły Natan4 pkt
3. Biegus Mariusz 3 pkt3. Biegus Michał 2 1/2 pkt
4. Serafin Franciszek 2 1/2 pkt4. Walewski Szymon2 pkt
5. Kotkowska Antonina1 pkt5. DąbrowskiPaweł 1 1/2 pkt
6. DąbrowskaEwa 1 pkt6. Czerny Dariusz0 pkt
Grupa E Wynik Grupa FWynik
1. Żejmo Wadim5 pkt1. Wendesiuk Gleb4 pkt
2. Ładoń Jeremi 3 pkt2. Nguyen Kajetan4 pkt
3. Czerny Jan 3 pkt3. Kufel Jakub3 pkt
4. Cheda Julia 2 pkt4. Strzelecka Liliana2 pkt
5. Olejnik Artur2 pkt5. Wołoszczyk – Lis Mateusz1 pkt
6. Żejmo Artur 0 pkt6. Łukasiewicz Mateusz1 pkt
Grupa GWynikGrupa H Wynik
1. Bargiel Piotr4 pkt1. Biliński Aleksander4 pkt
2. Perz Tadeusz4 pkt2. Kędra Andrzej 4 pkt
3. Biegus Martyna 3 pkt3. Banasik Rochan2 pkt
4. Grzeszczyk Laura2 pkt4. Biliński Aleksander2 pkt
5. Witecka Aleksandra 1 pkt5. Jankowska Zofia 2 pkt
6. Ładoń Jan 1 pkt6. Jankowiak Miłosz1 pkt
Grupa IWynikGrupa JWynik
1. Nowak Tymoteusz5 pkt1. Maćkowiak Oskar6 pkt
2. Stańkowiak Wiktor4 pkt2. Król Aleksander4 pkt
3. Perz Ignacy 3 pkt3. Słupska Agnieszka2 pkt
4. Schraiber Aleksander 3 pkt4. Czerniak Kajetan0 pkt
5. Słupski Antoni1 pkt
6. Kędra Karolina0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 28 stycznia 2022 roku

Grupa A WynikGrupa BWynik
1. Bujalski Mateusz4 pkt1. Czarkowska Dalia 3 1/2 pkt
2. Leszczewicz Karol3 1/2 pkt2. Klask Franciszek3 1/2pkt
3. Szymkiewicz Witold3 pkt3. Okrągły Natan3 pkt
4. Krogulski Maksymilian2 pkt4. Biegus Michał2 pkt
5. Jankowski Franciszek1 1/2 pkt5. Biegus Mariusz2 pkt
6.Zybrant Sandra1 pkt6. Dąbrowska Ewa1 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Cheda Julia5 pkt1. Ładoń Jan 4 pkt
2. Olejnik Artur4 pkt2. Biliński Aleksy2 1/2 pkt
3. Biliński Aleksander3 pkt3. Stańkowski Wiktor2 pkt
4. Kędra Andrzej2 pkt4. Schraiber Aleksander1 pkt
5.Banasik Rochan 1 pkt5. Słupska Agnieszka1/2 pkt
6. Jankowska Zofia0 pkt

Wynik Turnieju Piątkowego z dnia 21 stycznia 2022 roku

Grupa A WynikGrupa BWynik
1. Jędrusik Adam4 1/2 pkt1. Krogulski Maksymilian3 1/2
1. Sidorczuk Paweł4 1/2 pkt2. Dąbrowska Ewa3 1/2
2. Dalkowski Rafał3 pkt3. Ładoń Tymoteusz3 pkt
3. Smętek Michał2 pkt4. Biegus Mariusz2 pkt
4. Szymkiewicz Witold 1 pkt5. Żmuda Mateusz2 pkt
5. Klask Franciszek0 pkt6. Czarkowska Dalia1 1/2 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Skrzypek Patryk 4 pkt1. Wenediesiuk Gleb5 pkt
2. Ładoń Jeremi3 1/2 pkt2. Dąbrowski Paweł4 pkt
3. Serafin Franciszek3 pkt3. Biegus Martyna3 pkt
4. Kalinowski Rafał2 pkt4. Bargiel Piotr2 pkt
5. Perz Adam1 1/2 pkt5. Nowak Tymoteusz1 pkt
6. Biegus Michał1 pkt6. Biliński Aleksander0 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Ładoń Jan5 pkt1. Banisik Rowan3 1/2 pkt
2. Kędra Andrzej 3 pkt2. Schraiber Aleksander3 pkt
3. Jankowska Zofia3 pkt3. Perz Ignacy2 pkt
4. Jankowicz Miłosz1 pkt4. Biliński Aleksy1 1/2 pkt
5. Słupska Agnieszka0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 14 stycznia 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Jędrusik Adam5 pkt1. Zybrant Sandra4 1/2 pkt
2. Smętek Mateusz3 pkt2. Leszczewicz Karol4 pkt
3. Bujalski Mateusz2 pkt3. Klask Franciszek 2 1/2 pkt
4. Szymkiewicz Witold 2 pkt4. Wolszczak Natalia1 1/2 pkt
5. Dalkowski Rafał2 pkt5. Okrągły Natan1 1/2 pkt
6. Jankowski Franciszek1 pkt6. Iwan Patryk1 pkt
Grupa CWynik Grupa DWynik
1. Serafin Franciszek4 pkt1. Skrzypek Patryk4 pkt
2. Walewska Natalia3 pkt2. Walewski Szymon3 1/2 pkt
3. Dąbrowska Ewa 3 pkt3. Kussy Emil 3 pkt
4. Biegus Mariusz2 pkt4. Kosiński Marcin 3 pkt
5. Kalinowski Rafał2 pkt5. Nguyen Kajetan1 pkt
6. Kotkowska Antonina1 pkt6. Matyrzyńska Walentyna1/2 pkt
Grupa E Wynik Grupa FWynik
1. Zybrant Grzeorz5 pkt1. Olejnik Artur4 1/2 pkt
2. Kudaj Klara3 1/2 pkt2.Lis – Wołoszczyk Mateusz4 pkt
3. Perz Adam3 pkt3. Tarka Wojciech3 1/2 pkt
4. Biegus Michał2 pkt4. Kowalak Aleksandra2 pkt
5. Dąbrowski Paweł1 pkt5. Biegus Walentyna1 pkt
6. Cheda Julia1/2 pkt6. Witecka Aleksandra 0 pkt
Grupa GWynikGrupa HWynik
1. Kwieciński Rafał4 pkt1. Wenedesiuk Gleb5 pkt
2. Banasiak Rochan 2 1/2 pkt2. Bargiel Piotr2 1/2 pkt
3. Malczewska Zofia 2 pkt3. Perz Tadeusz2 1/2 pkt
4. Łukaszewicz Mateusz1 pkt4. Kufel Jakub2 1/2 pkt
5. Maćkowiak Oskar1/2 pkt5. Tarka Kacper 2 pkt
6. Ładoń Jan1/2 pkt
Grupa I Wynik Grupa JWynik
1. Kędra Andrzej 2 pkt1. Król Aleksander2 pkt
2. Grzeszczyk Laura2 pkt2. Jankowski Miłosz2 pkt
3. Jankowska Zofia1 pkt3. Stankowski Wiktor2 pkt
4. Biliński Aleksander1 pkt4. Malczewska Jagoda0 pkt
Grupa KWynik
1. Perz Ignacy4 1/2 pkt
2. Biliński Aleksy4 1/2 pkt
3. Kędra Karolina 3 pkt
4. Szmaus Oliwia2 pkt
5. Grycel Agata 1 pkt
6. Grycel Adam0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 7 stycznia 2022 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Dalkowski Rafał4 1/2 pkt1. Leszczewicz Karol4 pkt
2.Bujalski Mateusz4 pkt2. Okrągły Natan3 pkt
3. Smętek Michał3 1/2 pkt3. Zybrant Sandra3 pkt
4. Jankowski Franciszek2 pkt4. Wolszczak Natalia2 1/2 pkt
5.Szymkiewicz Witold 1 pkt5. Biegus Mariusz1 1/2 pkt
6. Krogulski Maksymilian0 pkt6. Czarkowska Dalia1 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Ładoń Tymoteusz4 pkt1. Dąbrowska Ewa5 pkt
2. Kotkowska Antonina3 1/2 pkt2. Biegus Michał4 pkt
3. Skrzypek Patryk2 pkt3. Kosiński Marcin 3 pkt
4. Czech Franciszek2 pkt4. Ładoń Jeremi2 pkt
5. Walewski Szymon2 pkt5. Cheda Julia1 pkt
6. Serafin Franciszek1 1/2 pkt6. Czerny Jan0 pkt
Grupa EWynikGrupa FWynik
1. Czerny Dariusz4 pkt1. Perz Tadeusz4 pkt
2. Zybrant Grzegorz4 pkt2. Bargiel Piotr4 pkt
3. Nguyen Kajetan3 1/2 pkt3. Maćkowiak Oskar3 pkt
4. Biegus Martyna2 pkt4. Jankowska Zofia1 1/2 pkt
5. Dąbrowski Paweł1 1/2 pkt5. Ładoń Jan1 1/2 pkt
6. Witecka Aleksandra0 pkt6. Jankowicz Miłosz1 pkt
Grupa GWynikGrupa HWynik
1. Kędra Andrzej4 pkt1. Stankowski Wiktor3 pkt
2. Grzeszczyk Laura2 pkt2. Szmaus Oliwia2 pkt
3. Król Aleksander0 pkt3. Perz Ignacy1 pkt
4. Kędra Karolina 0 pkt

Wyniki Turnieju Piątkowego z dnia 17 grudnia 2021 roku

Grupa AWynikGrupa BWynik
1. Bujalski Mateusz3 1/2 pkt1. Malicki Jan4 1/2 pkt
2. Zdybel Przemysław3 1/2 pkt2. Pastuszko Katarzyna4 pkt
3. Mulawa Cyprian3 pkt3. Zybrant Sandra3 pkt
4. Dalkowski Rafał2 1/2 pkt4. Wolszczak Natalia2 pkt
5. Pancewicz Szymon1 1/2 pkt5. Czarkowska Dalia1 pkt
6. Szymkiewicz Witold1 pkt6. Walewska Natalia1/2 pkt
Grupa CWynikGrupa DWynik
1. Klask Franciszek4 pkt1. Skrzypek Patryk4 1/2 pkt
2. Kalinowski Rafał3 1/2 pkt2. Kotkowska Antonina3 1/2 pkt
3. Iwan Patryk3 pkt3. Matyrzyńska Walentyna2 1/2 pkt
4. Biegus Mariusz 2 1/2 pkt4. Serafin Franciszek2 1/2 pkt
5. Malicka Magdalena2 pkt5. Walewski Szymon1 1/2 pkt
6. Ksionek Joanna0 pkt6. Cheda Julia1/2 pkt
Grupa E WynikGrupa FWynik
1. Żydok Ignacy5 pkt1. Witecka Aleksandra5 pkt
2. Kosiński Marcin 3 pkt2. Biegus Martyna 3 1/2 pkt
3. Biegus Michał2 pkt3. Bargiel Piotr3 pkt
4. Nguyen Kajetan 2 pkt4. Dudek Adam2 pkt
5. Wendesiuk Gleb1 1/2 pkt5. Biliński Aleksander1 pkt
6. Lis – Wołoszczyk Mateusz1 1/2 pkt6. Grzeszczyk Laura1/2 pkt
Grupa GWynikGrupa HWynik
1. Jankowska Zofia3 pkt1. Jankowicz Miłosz5 pkt
2. Perz Tadeusz2 1/2 pkt2. Król Aleksander4 pkt
3. Kędra Andrzej 2 pkt3. Szmaus Oliwia3 pkt
4. Maćkowiak Oskar1 1/2 pkt4. Biliński Aleksy1 pkt
5. Ładoń Jan 1 pkt5. Kędra Karolina1 pkt
6. Matyrzyńska Cecylia0 pkt